Паблик рилейшнз

 

УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ
«VARNA SPAGHETTI ENGINEERING 2019»

 

   Студенти Будівельного факультету 1-го курсу групи ПЦБ 2019 – 1 Тарасенко Р. А. і Павлюченко І. Р. та 4-го курсу групи ГКЗ 2016 – 1 Коломійцев Д. О. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова під керівництвом к.т.н., доцента кафедри Земельного адміністрування та ГІС Радзінської Ю. Б. прийняли участь в Міжнародному VІІ конкурсі «Varna Spaghetti Engineering 2019», який проходив 15-17 листопада 2019 року в Болгарії, місто Варна, Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър».

 
   «Varna Spaghetti Engineering 2019» проходить вже 7 рік поспіль. В цьому році прийняли участь 13 команд з професійних середніх шкіл архітектури, будівництва та геодезії в Варні та інших міст Болгарії та 6 студентських команд. Цей конкурс потребує від учасників не тільки теоретичних навичок в моделюванні та будівництві мостів та куполів, але й практичних навичок в побудові складних та креативних споруд.
 Перший етап конкурсу полягає у побудові моста командами з університетів та купола учасниками з технікумів.
 


   Основні вимоги організаторів полягають в тому, що за відведений час (180 хвилин) команда за участі 3 чоловік за допомогою 800 грам «Spaghetti», термопістолету до якого видаються 10 клейових силіконових паличок, спеціальні пластикові муфти та мотузка довжиною 1м, створила макет споруди.
Другим етапом є презентація свого макет-проекту перед глядачами та журі конкурсу. В ході презентації необхідно дати назву споруди та описати її властивості. Відразу після презентації мости повинно перевірити на міцність за допомогою вантажу у розмірі 12 кг і вже потім журі оцінює їх на привабливість та естетику виконання.
 
 
 
   В склад журі, яке оцінювало проекти, входили:
- арх. Віктор Бузев - головний архітектор Муніципалітету Варни,
- інж. Сніжана Мілева - голова Регіональної колегії в Варні при КІІП -,
- інж. Пенко Стоянов - голова Обласного представництва в Варні при Палаті будівельників в Болгарії,
- Галин Колєв - директор фірми "На-Ве Болгарія",
- Олена Косів - виконавчий директор холдингу Св. Костянтина і Олени АД,
- доц. д-р інж. Дарія Михалева - викладач кафедри "Будівництво будівель і споруд" Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър». 
   Конкурс був відкритий президентом Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър» – проф. д. ик. н. Анна Недялкова, яка побажала учасникам змагання побудувати найміцніші та елегантні мости, які б символізували зв’язок між минулим і майбутнім та за традицією конкурсу вдарила по спагетному гонгу.
 
 
   Доцент кафедри Земельного адміністрування та ГІС Радзінська Ю. Б. привітала всіх учасників конкурсу та побажала плідної роботи і реалізації найсміливіших конструкторських рішень.
Студенти Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова зайняли друге місце і отримали нагороду від Регіональної колегії в Варні при КІІП за саму оригінальну та добре реалізовану інженерну ідею за міст побудований в стилі Hi-Tech, як символ дружби між ХНУМГ імені О. М. Бекетова і Варненським вільним університетом.
 
 
 
   В цілому, участь в такому конкурсі дозволила студентам ХНУМГ ім. О.М. Бекетова ознайомитися з креативними ідеями, розвинути творчі здібності, набути нові знання, навички та досвід в міжнародному співробітництві в сукупності з приємними емоціями.
Символічним є те, що міст наших студентів займе місце в експо-холі Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър для огляду всіма бажаючими протягом року до відкриття наступного конкурсу «Varna Spaghetti Engineering 2020», таким чином вже другий рік поспіль, роботи виконані студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова прикрашають Вищий навчальний заклад Болгарії.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V Всеукраинская научно-практическая конференция 
"Интеллектуальные системы и прикладная лингвистика"
 
   
 
  С приветствиями выступили: зав. кафедрой интеллектуальные компьютерные системы НТУ "ХПИ" д.т.н., профессор Шаронова Н.В.; декан факультета социально-гуманитарных технологий НТУ "ХПИ" д.т.н., профессор Кипенский А.В.; профессор Лионского университета (Франция) Jean-Hugues Chauchat.
 
 
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) W (((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
 
 
ОППОНИРОВАНИЕ
 
 
 
 

Профессор Метешкин К.А. выступает в Национальном аэрокосмическом университете им. Н. Е. Жуковского «ХАИ» на защите кандидатской диссертации  «Информационная технология анализа и оценки письменных учебных работ в аспекте наличия текстовых заимствований» в качестве официального оппонента. Диссертацию защищала 29.11.2013 г. Груздо Ирина Владимировна.

 

Ф
 
 
Заведующий кафедрой профессор Метешкин К.А. включен приказом ВАК Украины №824 от 18.11.2010 года в состав специализированного ученого совета Д 26.001.40 Военного института Киевского национального университета имени Тараса Шевченко.
На фото рабочий момент заседания специализированного ученого совета 02.11.2012 года (Киев). Слева направо - проф. Рось А.А., проф. Метешкин К.А., проф. Шаронова Н.В. Председатель ученого совета Ленков С.В., генерал-полковник Толубко В.Б.
 
 
 
 
 

 

 

 

Слайды

Новости

09.01.20

ВНИМАНИЕ!!! Гравиташка сообщает, что к 02.02.20 необходимо заплатить за сайт 2100 гривен.

02.02.2020 заканчивается хостинг kaf-gis.kh.ua и 27.01.2020 - домен kaf-gis.kh.ua Стоимость 1900 грн и 210, соответственно
07.01.20

ВНИМАНИЕ!!! Уважаемые коллеги! В связи процессами диджитализации образования на кафедре объявлен конкурс моделей знаний студентов, обучающихся на 1, 2 и 4 курсах. Прошу вас, кто уже насладился праздниками и отпуском принять участие в оценке моделей. Необходимо выявить 1, 2 и 3 места на конкурсе моделей студентов, ссылки на которые можно найти на странице “Олимпиады и конкурсы”. Предполагается в марте месяце на конференции вручить победителям соответствующие грамоты.  Заранее благодарю всех кто примет участие в оценивании моделей студентов.  Ваши

07.01.20

ВНИМАНИЕ!!! Радуемся всей кафедрой! Ура! Христос народився! Поздравляю весь личный состав кафедры с замечательным праздником Рождеством Христовым! 

 

Блог

11.01.18

1.    Закон України «Про науку і науково-технічну діяльність №1977-ХІІ від
13.12.91 р. // Нормативно-правові акти про науку та науково-технічну діяльність у вищих навчальних закладах України: У 2 кн. / За ред. Ю. І. Горобця та М. І. Панова. – Харків :
Право, 2001. – Кн. 1. – С.43–63.

...
21.04.16

 

 

1. ВЕНЕЦИЯ

 

   Известно, что Венеция - это город, который образовался на островах и расширялся за счет постройки соборов, жилых домов и складских помещений на сваях, а за тем занял часть северного побережья Адриатического моря. Венеции в ХIII веке приходилось...